Aktualności

          W piątek 23.11 przedszkolaki i uczniowie klasy I i II byli w Zawierciu na musicalu „Dorotka w krainie Oz”.

Ta historia, oparta na powieści L. Franka Bauma, opowiada o niezwykłych przygodach Dorotki, która nieoczekiwanie znalazła się w niezwykłej krainie. Dziewczynka pragnie wrócić do domu jednak by do niego dotrzeć czeka ją długa wędrówka i wiele niebezpieczeństw. Dorotka wyrusza w drogę i poznaje nowych przyjaciół: Stracha na Wróble (który chce mieć rozum), Blaszanego Drwala (który pragnie serca) i Tchórzliwego Lwa (który marzy o odwadze). Wszyscy razem wyruszają do Szmaragdowego Grodu, gdzie wszystko jest zielone i gdzie mieszka Czarnoksiężnik Oz, który może spełnić każde życzenie.

         Ta znana na całym świecie bajka mówi o tym, że spełnienia swoich pragnień należy szukać w samym sobie, że wszystko zależy od nas (wcale nie od Czarnoksiężnika, który na koniec okazuje się kimś innym niż osobą, za którą się podaje...)

„…Nie ma jak w domu…” J

ew

 Kalendarz wydarzeń

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Menu pomocnicze

filmy

My na mapie


JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.