Aktualności

„Czy to jutro, czy to dziś wszystkim jest potrzebny Miś”

      25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Ustanowiono go w 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki. Nasi uczniowie z klasy I i II postanowili uczcić kolejną rocznicę urodzin Pluszowego Misia. Tego dnia przynieśli do szkoły swoje misie. Różnokolorowe, mięciutkie, puchate, małe i całkiem duże misie towarzyszyły dzieciom podczas lekcji i wspólnej zabawy.

      Główną ideą było przypomnienie najważniejszych wartości, jakimi są przyjaciel, miłość, ciepło, dzieciństwo. Z tymi słowami łączy się właśniePluszowy Miś– przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany, któremu powierzamy swoje sekrety, który chroni nas od zła i niebezpieczeństwa.

      Podczas wspólnego świętowania dzieci poznały historię Pluszowego Misia. Zostały zaprezentowane sylwetki misiów – bohaterów literackich: Misia Uszatka, Kubusia Puchatka, Coralgola i misia Yogi. Atrakcją spotkania były konkursy, pląsy i „misiowe tańce”. Powstały grupowe portrety misiów. Na zakończenie każdy uczestnik zabawy sam zrobił sobie „małe conieco”.

ew

Kalendarz wydarzeń

lipiec 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Menu pomocnicze

filmy

My na mapie


JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.