Aktualności

               W dniu 02.X.2019 r. w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych, który obchodzony jest 26 września. Uczniowie przygotowali program artystyczny pt.,, Warto uczyć się języków obcych''. Widownia z zainteresowaniem słuchała jak wiele korzyści płynie z umiejętności komunikowania się w innych językach. Występujący przekonywali także, że uczenie się nowych języków wcale nie musi być nudne i że istnieje wiele sposobów efektywnego przyswajania języków obcych.

            Podczas akademii widownia wysłuchała piosenki pt.,, Try Everything'' w wykonaniu Poli Drabek oraz Emilii Wójcik. Uczennica klasy VII – Aleksandra Osuch zaśpiewała piosenkę w języku francuskim. Publiczność nagrodziła występ gromkimi brawami.

            Na zakończenie akademii Pani Dyrektor Małgorzata Dychus ogłosiła rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej kreatywną flagę. Laureatom zostały wręczone nagrody, a pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie słodkie upominki.

A.K.

M.G.

 

Kalendarz wydarzeń

luty 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
18:00
MOK Poręba
Data :  13 luty 2020
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Menu pomocnicze

filmy

My na mapie


JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.