Aktualności

      Już drugi rok uczniowie klasy II korzystają na lekcjach z komputerów. Klasy I-III to okres, w którym dzieci poznają świat całościowo, chętnie dzielą się doświadczeniami, wrażeniami i spostrzeżeniami. Chcą czynnie uczestniczyć w procesie kształcenia, rozwijać swoje zdolności poznawcze i badawcze. W tym poznawaniu świata w dużym stopniu pomorze komputer, który właściwie wykorzystany w procesie kształcenia może zapewnić dzieciom wszechstronne poznanie rzeczywistości.  Poprzez korzystanie ze sprzętu informatycznego wyrabiany jest nawyk do skoncentrowania się i dobrego zorganizowania swej pracy. Wykorzystanie środka informatyki do opracowania nowego materiału, bądź samodzielnego wykonywania zadań przez uczniów przyczynia się do powstania pozytywnej motywacji w czasie nauki. Taka motywacja powinna być podtrzymywana w każdym momencie procesu dydaktyczno- wychowawczego.

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Menu pomocnicze

filmy

My na mapie


JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.