ŚWIETLICA

Nasza świetlica jest miejscem, w którym uczniowie nigdy się nie nudzą. Każdy może tutaj miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić wolny czas.

Przez cały rok czeka na uczniów mnóstwo atrakcji. Każdego dnia pod opieką nauczycieli mogą rozwijać swoje talenty, nabywać nowe umiejętności, a przede wszystkim przyjemnie i kreatywnie spędzać czas.

Prowadzone zajęcia świetlicowe dają dzieciom możliwość zarówno czynnego wypoczynku poprzez zabawy ruchowe, zabawy ruchowo-muzyczne i integracyjne w sali świetlicowej, zabawy rekreacyjno–sportowe na świeżym powietrzu (plac zabaw, boisko), jak również pozwalają na rozwijanie wielu zainteresowań: plastycznych, technicznych, muzycznych, przyrodniczych.

W trakcie codziennych zajęć zwracamy również szczególną uwagę na doskonalenie samodzielności oraz wszechstronny rozwój zarówno intelektualny jak i fizyczny naszych uczniów. W świetlicy mają możliwość rozwoju własnej aktywności, uczą się jak spędzać wolny czas, doskonalą umiejętności społeczne, odpoczywają i relaksują się.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z zajęć świetlicowych. 

Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16.30

W roku szkolnym 2022/2023 wychowawcami świetlicy

mgr Agnieszka Wierzbińska

mgr Beata Cichecka

mgr Anna Kwapisz-Pańczyk

mgr Agnieszka Zamora

mgr Patryk Tragarz

NASZA GALERIA