„Jesienny festyn zdrowo i kolorowo, aktywnie i kreatywnie”

5.10.2021r. w naszej szkole odbył się „Jesienny festyn zdrowo i kolorowo, aktywnie i kreatywnie”. W naszym festynie uczestniczyła cała szkoła od przedszkolaczka po ośmioklasistę. Przedszkolaczki i klasy młodsze zaprezentowały swoje prace plastyczne z „darów jesieni”, a klasy starsze chwaliły się wszelakimi talentami oraz rywalizowały w konkursie na najfajniejsze, najbardziej kreatywny lampion z dyni. To była ta część kolorowa i kreatywna imprezy. Druga część, to zabawy na świeżym powietrzu w ramach której można było pokonywać ścieżkę zdrowia, ścigać się skacząc w workach, rzucać kasztanami, orzechami, szyszkami do celu. Na dokładkę foto-budki. Oj było gwarnie, wesoło i mega zdrowo. Podsumowania naszego festynu i konkursów dokonała pani Dyrektor, która uhonorowała uczniów upominkami. Każdy uczestnik wyszedł ze wspomnieniami i podarkiem. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wsparcie sponsorów. Chcieliśmy serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi Poręby Ryszardowi Spyrze, zawierciańskiej firmie Wuzet oraz Radzie Rodziców, za ufundowanie dzieciakom świetnych upominków. Było super i wszystko się udało a pogoda to już wisienka na torcie. To był kolejny fajny dzień w naszej szkole.👭