NOC W SZKOLE

NOC W SZKOLE .Uczniowie klasy pierwszej i drugiej nie mogą rozstać się ze szkołą, w związku z tym spędzili w nie caaaałą noc😁 Impreza rozpoczęła się 15 czerwca o godz. 19.00, a zakończyła 16 czerwca o godz. 8.00. Po rozlokowaniu na matach i materacach dzieci zapoznały się z regulaminem imprezy, co potwierdziły podpisem ze swoim autoportretem i… zaczęło się😁 Pierwszą atrakcją było zadaniowe poszukiwanie skarbów. Cztery zespoły otrzymały koperty z zadaniem, po którego rozwiązaniu dowiadywały się, gdzie szukać kolejnych wskazówek. W zadaniach znalazły się między innymi wykreślanki, rebusy, szyfry matematyczne i literowe. Koniec okazał się oczywiście zwycięski, a największą spostrzegawczością wykazał się pierwszoklasista Oluś😁👍Kolejną atrakcją NOCY W SZKOLE były wieczorne poczytanki przygotowane przez zaproszoną Przewodniczącą Rady Miasta Panią Elżbietę Kołodziej i Panią Dyrektor Małgorzatę Dychus, którym pięknie dziękujemy za poświęcony czas i rewelacyjną i nterpretację czytanej książki. Oczywiście był i sprawdzian słuchania, który dzieciaki zaliczyły celująco i zostały nagrodzone SŁODKOŚCIAMI. Po krótkiej przerwie dzieci zostały zaproszone na seans w nocnym kinie szkolnym z popcornem, a później na pidżamową dyskotekę😁

Po dyskotece toaleta wieczorna i… spanko😁 Rano pobudka, poranna gimnastyka, toaleta, pakowanie, wspólne śniadanko i powrót do domu😁Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie i wyprowiantowanie dzieci, a szczególnie Pani Katarzynie Stebnickiej i Pani Katarzynie Jańczak za zorganizowanie i przygotowanie Śniadania, popcornu i napojów.Dzieciaki były baaaardzo dzielne, nikt nie marudził i w nocy nie płakał👍 mamy nadzieję, że rodzice też dali radę😁