Wielkanocne przedstawienie

Ostatniego dnia przed wielkanocną przerwą świąteczną odbyło się w naszej szkole przedstawienie pt. „Wielkanocny zajączek ” przygotowane przez uczniów klasy I. Oraz solistów z klas 2, 4 i 6. W spektaklu pojawiły się wróbelki ,zajączek ,jarzębina, kruk i oczywiście pani Wiosna oraz piosenki, które znakomicie wprowadziły widzów w piękny czas Wielkanocy. Na naszym przedświątecznym spotkaniu pojawili się również goście z koszami słodkości dla dzieci: pan Burmistrz miasta Poręba Ryszard Spyra, pani przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Kołodziej oraz pani kierownik MZEA Ewa Weber Takie przedstawienia w okresie przedświątecznym to zawsze miłe akcenty naszego szkolnego życia. Pozwalają lepiej poczuć klimat Wielkanocy i uczą, że tradycje należy pielęgnować. Wesołych Świąt!