„Instalacje artystyczne – sztuka współczesna”

W imieniu Stowarzyszenia Dwójka z Górki serdeczne PODZIĘKOWANIA za warsztaty artystyczne pt: „Instalacje artystyczne – sztuka współczesna”, które odbyły się dnia 14.09.2022 Szczególnie dla naszej wspaniałej prowadzącej zajęcia Pani Ani Woźniak-Drosik z Pracownii Artystycznej Fabryka Duszy.Było pięknie, wesoło, twórczo, swobodnie, miło, energicznie i bardzo POZYTYWNIE. Dziękujemy wszystkim Artystom, bo każdy tego dnia nim był: Dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Porębie, Burmistrzowi Miasta Poręba Ryszard Spyra, Skarbnik Miasta Poręba Joanna Mucha, Radnym Miasta Poręba Elżbieta Kolodziej i Tomasz Turek, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Porębie Małgorzata Dychus, Pani Agnieszce Wierzbińskiej, pozostałym nauczycielom i oczywiście Rodzicom. Gratulujemy i dziękujemy. Zarząd Stowarzyszenia Dwójka z Górki 😀