Kolejowe ABC II

Kampania Kolejowe ABC wspiera edukację naszych przedszkolaków…,w dniu 19 października grupa PSZCZÓŁEK I MOTYLKÓW uczestniczyła w Kampanii Kolejowe ABC II. W ramach realizacji projektu gościliśmy przedstawicieli Urząd Transportu Kolejowego. Celem inicjatywy jest uwrażliwienie na zasady bezpieczeństwa obowiązujące na przejazdach kolejowych, dworcach, peronach i w pociągach oraz promowanie wzorców odpowiedzialnego zachowania się w pobliżu torów. Kampania Kolejowe ABC II to źródło wiedzy na temat sposobów właściwego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Dzięki nowoczesnym technologiom cyfrowym dzieci uczestniczyły w aktywny sposób w spotkaniu z przedstawicielami UTK. Za aktywny udział zdobyły nagrodę “Nosorożca Rogatka”, która pozostanie na honorowym miejscu w naszym przedszkolu. Każdy przedszkolak został wyposażony w niezbędne akcesoria, które przyczynią się do bezpieczeństwa naszych dzieci. Pozdrawiamy Panie Klaudie i Pana Marcina, dziękujemy za profesjonalizm.