Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2022/2023 Klasy I-III

Piątek 23 czerwca był dniem, na który od dawna czekali wszyscy uczniowie, gdyż był to ostatni dzień roku szkolnego 2022/2023. Po dziesięciu miesiącach przyszła pora na tak długo wyczekiwane wakacje !!!
O godz.9.00 odbyła się uroczysta akademia podczas której Pani Dyrektor Małgorzata Dychus wraz z gościem zaproszonym Panem Wiceprzewodniczącym Rady Miasta Poręba panem Tomaszem Turkiem i wychowawczyniami klas I – III wręczyli uczniom świadectwa, dyplomy i nagrody książkowe, wręczono również podziękowania rodzicom uczniów klasy III za aktywną działalność na rzecz klasy i szkoły. Uczniowie klasy III, którzy zakończyli pierwszy etap edukacji pożegnali się ze swoją wychowawczynią Panią Beatą Cichecką. Po części oficjalnej przyszedł czas na krótkim program artystyczny, który przygotowali uczniowie klasy III
Do wszystkich uczniów kierujemy życzenia wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, miłego wypoczynku i uśmiechu na co dzień, a we wrześniu szczęśliwego powrotu do szkoły.